چرا ما


 حرفه ای و معتبر

در حالی با افزایش روز افزون شرکتهای غیر مهندسی و بی کیفیت و بی تجربه ساخت و ساز مشکلات عدیده را در این صنعت ایجاد کرده است ما توانسته ایم با پیشرفت فوق العاده سریع و ایجاد یک سابقه ی درخشان به یک شرکت معتبر در ایران بدل شویم و با انجام تمام پروژه های خود به صورت کاملا حرفه ای و مهندسی با ارایه مواد با کیفیت  اطمینان و رضایت تمام مشتریان خود را جلب کرده ایم و همچنین از نکات درخشان سابقه ما اجرا پروژه ها در کلاس و مقیاس جهانی با کمترین هزینه و در اسرع وقت می باشد.ما متعهد به جلب رضایت تمامی مشتریان خود اعم از خصوصی و دولتی با ارایه خدمات  پس از ساخت , طراحی , مشاوره و فروش می باشیم.


صادق و قابل اعتماد

در حالی است که کلاهبرداری در عرصه ساخت و ساز در کشور ما بیداد می کند , صداقت تنها سیاست و خط مشی ما می باشد و تمام تلاش و کوشش ما اجرای همه ی پروژه ها و مسؤلیت ها به صورت کامل و شامل همراه صداقت و امانت می باشد و این موضوع نه تنها مختص مشتریان ما بلکه شامل پیمانکاران و تامین کنندگان ما نیز می باشد از این حیث رضایت تمامی طرفها از وظایف خطیر ما می باشد هرچند دستیابی به این مهم سخت و دشوار می باشد . اجرای دهها پروژه موفق طبق این خط مشی گواه صداقت ما میباشد .

 پیشرفت و توسعه

در حالی که ساخت وساز به صورت سنتی بخش عظیمی از این صنعت را فراگرفته و خود باعث مشکلاتی چون قیمت تمام شده بالا و کیفیت پایین شده است ما با استفاده از جدیدترین متد و تکنولوژی روز و همچنین استفاده از بروزترین مصالح و متریال های دنیا توانسته ایم علاوه بر کیفیت بالا به قیمت تمام شده پایین دست یابیم . همچنین با همکاری با شرکای خارجی خود توانسته ایم خدمات مهندسی را از اروپا به ایران وارد و همچنین خدمات مهندسی خود را به کشورهای همسایه صادر کنیم . از نقاط قوت ما ایجاد واحد توسعه و تحقیق می باشد .

ما که هستیم؟

شرکت ایستاسازان برج در زمینه اجرای و مشاوره خدمات مهندسی من جمله سفتکاری , نازک کاری , دکوراسیون داخلی , محوطه سازی و پروژه های راه و شهرسازی دارای سابقه درخشان میباشد.

گروه ساختمانی برج با اجرای پروژه های لوکس ساختمانی در شهر اصفهان , شیراز و همکاری در پروژه های عمرانی شهرداری و شرکتهای دولتی کار خود را آغاز نمود.

امروزه گروه ساختمانی ایستاسازان برج یا ESB یک برند شناخته شده در این عرصه می باشد.

شرکت ایستاسازان برج با توسعه دامنه فعالیت های خود هم اکنون به عنوان یک سرمایه گذار و بازیگر در بخش هتل و توریسم تبدیل شده است که با 
نوآوری و ابتکار در طراحی هتل های دولوکس و ارایه بهترین خدمات گردشگری در سطح بین المللی طرحی نو را در صنعت گردشگری انداخته است .

همچنین با شروع به کار بخش بازرگانی این شرکت در سال ۹۳ به یک شریک قابل اعتماد برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خارج از ایران تبدیل شده است که از این جمله می توان به جذب سرمایه گذاران عمانی در بخش ساخت هتلی ۵ ستاره در اصفهان اشاره کرد.

واردات محصولات لوکس ساختمانی از شرکت های ایتالیایی و اسپانیایی و هچنین سفارشی سازی وراردات محصولات ساختمانی و دکوراسیون داخلی از جمله فعالیت های دیگر بخش بازرگانی شرکت ایستاسازان می باشد.

همچنین صادرات بهترین و با کفیت ترین سنگ های نما و کف و مرمریت به کشورهای دیگر با ارایه بهترین خدمات شیپینگ و گمرک و بیمه در کمترین زمان از فعالیت های این گروه می باشد

بیشتر بخوانید

Next Previous از زبان مشتریان

هدف و چشم انداز ما به عنوان یک پیمانکار اجرای با کیفیت هر پروژه با ارایه بهترین اکیپ ها و استادکاران و مهندسان ساختمانی و طراحی ها و مشاوره های منحصر به فرد برای رسیدن به بهترین نتیجه در کمترین زمان , بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت هست.