شرکت ایستاسازان برج در زمینه اجرای و مشاوره خدمات مهندسی من جمله سفتکاری , نازک کاری , دکوراسیون داخلی , محوطه سازی و پروژه های راه و شهرسازی دارای سابقه درخشان میباشد.

گروه ساختمانی برج با اجرای پروژه های لوکس ساختمانی در شهر اصفهان , شیراز و همکاری در پروژه های عمرانی شهرداری و شرکتهای دولتی کار خود را آغاز نمود.

امروزه گروه ساختمانی ایستاسازان برج یا ESB یک برند شناخته شده در این عرصه می باشد.

شرکت ایستاسازان برج با توسعه دامنه فعالیت های خود هم اکنون به عنوان یک سرمایه گذار و بازیگر در بخش هتل و توریسم تبدیل شده است که با نوآوری و ابتکار در طراحی هتل های دولوکس و ارایه بهترین خدمات گردشگری در سطح بین المللی طرحی نو را در صنعت گردشگری انداخته است .

همچنین با شروع به کار بخش بازرگانی این شرکت در سال ۹۳ به یک شریک قابل اعتماد برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خارج از ایران تبدیل شده است که از این جمله می توان به جذب سرمایه گذاران عمانی در بخش ساخت هتلی ۵ ستاره در اصفهان اشاره کرد.

واردات محصولات لوکس ساختمانی از شرکت های ایتالیایی و اسپانیایی و هچنین سفارشی سازی وراردات محصولات ساختمانی و دکوراسیون داخلی از جمله فعالیت های دیگر بخش بازرگانی شرکت ایستاسازان می باشد.

همچنین صادرات بهترین و با کفیت ترین سنگ های نما و کف و مرمریت به کشورهای دیگر با ارایه بهترین خدمات شیپینگ و گمرک و بیمه در کمترین زمان از فعالیت های این گروه می باشد

Project Image