شرکت ایستاسازان برج با ارایه بهترین کیفیت در اجرا ,مشاوره و طراحی ساختمان با مناسب ترین قیمت آماده به همکاری می باشد

طبق بر آورده های به عمل آمده و با توجه به قیمت مصالح و دستمزدهای کار های ساختمانی لیست قیمت شرکت ایستاسازان برج به طور تقریبی به شرح ذیل می باشد لازم به ذکر است این قیمت ها به طور نسبی و تقریبی بوده و از پروژه ای به پروژه ی دیگر با توجه شرایط خاصه آن امکان کمتر یا بیشتر شدن هزینه ها می باشد و می توان قیمت های ارایه شده را مبنایی خوبی برای ارزیابی هزینه های مالی پروژه ی خود با کیفیت همچون سایر کارهای این شرکت دانست .

 

 

قیمت ساخت هر متر مربع ساختمان

با توجه به گزارش ها و ارقام  رسمی مرکز آمار هزینه تمام شده هر مترمربع مسکن (ساخت+هزینه پروانه و مجوزها) در تهران معادل یک میلیون وسیصد هزار تومان (۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان) و در شهرها یک میلیون و صدهزار تومان (۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان) و در منطق روستایی هفصد و سی هزار تومان (۷۳۰,۰۰۰ تومان) میباشد.

 • شرکت ایستاسازان برج ساخت هرمترمربع ساختمان را شامل سفتکاری و نازککاری به صورت کلیدی ما بین هشتصد و پنجاه هزارتومان (۸۵۰,۰۰۰ تومان) تا یک میلیون وسیصدهزار تومان (۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان) اجرا می کند که با توجه به جزییات پروژه و خواست کارفرما هزینه متغیر می باشد.

پیشنهاد ویژه ما برای شما اجرای پروژه به صورت درصدی می باشد:

 

 • همچنین در صورت تمایل کارفرما ساخت ساختمان به صورت درصدی (مابین ۱۲ الی ۱۸ درصد  هزینه های ساخت بابت نظارت و حق الزحمه مهندسی) قابلیت اجرایی دارد که دارای مزایایی نسبت به اجرای کلیدی می باشد از جمله, کاهش هزینه تمام شده , نسبت به ساخت به صورت کلیدی(به علت کاهش سود و اجرت اجرا و حذف حاشیه خطر و تلورانس افزایش قیمت مصالح) , پرداخت غیر نقدی , باز بودن دست کارفرما در اعمال سلیقه در تمامی مراحل و انتخاب متریال و مصالح , کاهش و افزایش هزینه ها در موارد دلخواه 

 جهت استعلام قیمت پروژه خود با ما تماس فرمایید .

استعلام قیمت و برآورد هزینه اجرای ساختمان و سود حاصله و مشاوره ساخت و ساز توسط کارشناسان ما به صورت رایگان ارایه می گردد پس همین الان تماس فرمایید .

 استعلام قیمت و مشاوره رایگان

قیمت ها در چهار قسمت طراحی , مراحل اداری , سفت کاری و نازک کاری ارایه شده است .

طراحی

حق الزحمه طراحی های شرکت ایستاسازان به ازای هر متر به شرح زیر میباشد :

گروه ساختمانی۱ تا ۵ سقف۶ تا ۱۰ سقفبیش از ۱۰ سقف
طراحی سازه۵,۲۰۰ تومان۶,۹۰۰ تومان۹,۸۰۰ تومان
طراحی معماری۵,۲۰۰ تومان۵,۷۰۰ تومان۸,۱۰۰ تومان
طراحی برق۲,۴۰۰ تومان۳,۷۰۰ تومان۵,۶۰۰ تومان
طراحی مکانیک۲,۴۰۰ تومان۴,۷۰۰ تومان۷,۳۰۰ تومان

همچنین ما آماده طراحی سازه های سبک , LSF , بهسازی و باز طراحی خانه های قدیمی جهت بازسازی  و طراحی اضافه اشکوب به قیمت های فوق میباشیم.

حق الزحمه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی با ۳DMAX همراه به با نقشه داتیل و اجرایی و همچنین طراحی نما و نورپردازی با ۳DMAX با نقشه داتیل و اجرایی به شرح زیر می باشد: 

نوع خدماتقیمت
طراحی و دکوراسیون داخلی۲۵,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی طبقات تیپ۱۰,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی محوطه و لنداسکیپ۱۲,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی نما با نورپردازی۱۵,۰۰۰تومان به ازای هر متر مربع
طراحی کابینت۱۷,۵۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی سقف و کناف۱۷,۵۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی ۳بعدی به صورت انیمیشن۳۰,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
متره و برآورد۱ درصد کل مبلغ تمام شده برآورد

اخذ پروانه و مراحل اداری

نوع خدماتگروه الف تا ۶۰۰ متر مربع
گروه ب تا ۲۰۰۰ متر مربع
گروه ج تا ۵۰۰۰ متر مربع
گروه د بیش از ۵۰۰۰ متر مربع
اخذ پروانه مسکونی + نظام مهندسی
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان (دو میلیون تومان)
۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان (چهار میلیون تومان)
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان (ده میلیون تومان)
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان (بیست میلیون تومان)
اخذ استاندارد آتش نشانی +پایان کار مسکونی
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان (دو میلیون تومان)
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان (دو میلیون تومان)
۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان (شش میلیون تومان)
۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان (ده میلیون تومان)
 • کلیه هزینه های اعم از نقشه ها ,پرداخت فیشها و عوارض و پرداخت ها به سازمان ها و هزینه های متفرقه به عهده ی کارفرما می باشد و بدیهی است نرخ بالا فقط اجرت و حق الزحمه خدمات می باشد.
 • در موارد خاص و ساختمان ها با طرح ها و شرایط ویژه هزینه خدمات اخذ پروانه و پایان کار به صورت توافقی می باشد.
 • در صورت اخذ  تراکم و ارتفاع مازاد بر منطقه و یا اخذ تجاری خارج از عرف هزینه به صورت جدا حساب می شود.
 • لازم به ذکر است درصورت تخلفات در ساخت هزینه ای جدا بابت برطرف کردن تخلفات و اخذ پایان کار و آتش نشانی اخذ میگردد که به صورت موردی و با توافق طرفین میباشد.
 • هزینه ی اخذ پروانه و پایان کار ساختمان های اداری و تجاری به صورت توافقی و یا درصدی (۳ درصد هزینه های شهرداری )می باشد .

سفتکاری

هزینه ی اجرای سفتکاری ساختمان با توجه نوع نقشه سازه و معماری , میزان آهن مصرفی , محل جغرافیایی و مساحت کل زیربنا متغییر می باشد اما به طور میانگین به شرح ذیل می باشد:

نوع خدمات
قیمت به تومان به ازای هر متر مربع
سفتکاری اسکلت بتنی*
از ۳۰۰,۰۰۰ تا ۳۷۰,۰۰۰ تومان (از سیصد هزار تومان تا سیصد و هفتاد هزار تومان)**
سفتکاری اسکلت فلزی*
از ۴۱۰,۰۰۰ تا ۴۷۰,۰۰۰تومان (از چهارصد و ده هزار تومان تا چهارصد و هفتاد هزار تومان)**
سقف و ستون بتنی
از ۱۹۰,۰۰۰ تا ۲۳۰,۰۰۰تومان (از صد و نود هزار تومان تا دویست و سی هزار تومان)
اسکلت فلزی و سقف عرشه فولادی
از ۳۳۰,۰۰۰تا ۳۷۰,۰۰۰ تومان (از سیصد و سی هزار تومان تا سیصد و هفتاد هزار تومان)
آرماتوربندی و قالب بندی
از ۳۰,۰۰۰ تا ۳۷,۰۰۰ (از سی هزار تومان تا سی و هفت هزار تومان)

*سفتکاری شامل اجرای فنداسیون , سقف و ستون , دیوارهای داخلی و خارجی ,دیوار حیاط و گچ و خاک می باشد.

**در اکثر پروژهها قیمت سفتکاری کمترین قیمت در لیست ( ۲۵۰,۰۰۰ تومان اسکلت بتنی و ۳۰۰,۰۰۰ تومان اسکلت فلزی ) می باشد و رنج زیاد قیمت به دلیل تنوع در متریال های سقف و دیوارها (از سفال تا آکوواپنل و هبلکس ) یا تنوع در طراحی سازه ای (از تیرچه بلوک تا سقف پیش تنیده و کوبیاکس ) می باشد.

 • خاکبرداری و مهاربندی به صورت درصدی (۱۲ درصد هزینها بابت حق الزحمه مهندسی ) انجام می گردد.

 

 • تخریب به صورت دستمزدی و یا با محاسبه اوراق آهن و مصالح حاصل از تخریب مابتفاوت به کارفرما پرداخت می گردد.

جزییات قیمت عملیات سفتکاری ساختمان به از اجرای گلدونی , دیوار چینی , گچ وخاک و ....... را در صفحه ی  قیمت سفتکاری ملاحضه فرمایید.

 قیمت سفتکاری ساختمان

نازک کاری

قیمت نازک کاری ساختمان تابع شرایط مختلفی از  جمله کیفیت و کمیت کار می باشد:

 1. با توجه به تنوع کیفیت محصولات میزان قیمت تمام شده ساختمان ها بسیار متفاوت است به طور مثال برای کف یک واحد مسکونی می توان از سرامیک به قیمت متر مربعی دوازده هزار تومان تا پارکتهای اسکاندیناوی به قیمت متر مربع صد وبیست هزار تومان استفاده کرد و همین طور درسایر اقلام شاهد تنوع در قیمت و کیفیت بیش از ده برابری می باشیم لذا پیمانکاران قبل از اجرا نازک کاری از جدولی تحت عنوان جدول نازک کاری استفاده کرده و نوع متریال و مصالح به کار رفته در هر قسمت ساختمان به انضمام قیمت تقریبی آن را طبق خواسته کارفرما مشخص کرده و با توجه به آن قیمت نازک کاری را تعیین می کنند.
 2. کمیت کار در نازک کاری یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت میباشد به طور مثال می تواند نقطه اتمام کار نازک کاری انجام رنگ آمیزی ساختمان باشد و پیمانکار اجرای کابینت و کمد و سایر موارد را برعهده ی کارفرما بگذارد و شاید طبق توافق طرفین  مبله کردن و خرید لوازمی مانند یخچال و گاز و مبلمان ( به طور کلی تحت عنوان فرنیچر ) را طبق دیزاین داخلی بر عهده ی طراح بگذارد لذا همیشه در نظر داشته باشد هنگام نازک کاری ساختمان میزان کار به خوبی و وضوح مشخص گردد تا مانع از اختلافات بعدی گردد به همین منظور کارفرمایان در جدول نازک کاری لیست کارهای اجرایی را قید نموده و با توجه به آن قیمت را تعیین میکنند.

شرکت ایستاسازان برج در اجرای نازک کاری به دو صورت عمل کرده :

 1. تهیه جدول و لیست نازک کاری طبق خواست کارفرما و سپس ارائه ی طرح دکوراسیون داخلی و نما به صورت ۳ بعدی به کارفرما و باتوجه به آن ارائه ی قیمت تمام شده
 2. ارائه ی طرح دکوراسیون داخلی و نما به صورت ۳ بعدی به کارفرما , تخمین قیمت تمام شده و اجرای پروژه به صورت درصدی ( مابین  12 الی ۱۸ درصد هزینه های ساخت بابت نظارت و حق الزحمه مهندسی ) 

اما به طور نسبی و متوسط اجرای نازک کاری ساختمان طبق جدول ذیل می باشد:

نوع خدمات
قیمت به تومان به ازای هر متر مربع
نازک کاری سطح یک*
۶۰۰,۰۰۰ تومان ( ششصد هزار تومان )
نازک کاری سطح دو **
از ۸۵۰,۰۰۰ تومان به بالا ( از هشتصد و پنجاه هزار تومان به بالا )
محوطه سازی
از ۵۰,۰۰۰ تومان تا ۱۵۰,۰۰۰ تومان ( از پنجاه هزار تومان تا صد وپنجاه هزار تومان )
تاسیسات فاز یک ***
۱۲۰,۰۰۰ هزار تومان ( صدو بیست هزار تومان )
تاسیسات فاز دو ****
۱۵۰,۰۰۰ هزار تومان ( صد وپنجاه هزار تومان )

*منظور نازک کاری سطح یک شامل اجرای کلیه تاسیسات فاز یک , اجرای کف , سقف و دیوار ها ( اعم از سرامیک , کاشی , کناف , رنگ آمیزی , کاغذ دیواری و......), چهارچوب , در و پنجره , نرده , آسانسور , عایق کاری رطوبتی و صوتی بام و دیوار ها , اجرای نما و محوطه سازی می باشد.

**منظور از نازک کاری سطح دو کلیه کارهای نازک کاری سطح یک بعلاوه ی اجرای تاسیسات فاز دو , کمد و کابینت و کارهای چوبی و ... تا ساختمان به طور کامل قابل سکونت باشد.

***منظور از تاسیسات فاز یک اجرای سیم کشی برق و اعلام حریق , لوله کشی گاز , آب و فاضلاب , اطفا حریق و اجرای کانال و تاسیسات گرمایش سرمایش می باشد.

****منظور از تاسیسات فاز دو نصب سیستم روشنایی و برقی ( لامپ , مهتابی , آیفون , اعلام حریق و ... ) , نصب شیرآلات و نصب سیستم گرمایش سرمایش میباشد.

قابل ذکر است قیمت های فوق تقریبی بوده و جهت تخمین هزینه تمام شده ساختمان مورد استفاده می گردد و قیمت از ساختمان به ساختمان دیگر

و از نقشه به نقشه ای دیگر متفاوت است و ملاک ارایه قیمت تهیه جدول نازک کاری می باشد بنابراین با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت

رایگان قیمت دقیق پروژه خود را برآورد نمایید و میزان هزینه و سود آن آگاه شوید.

استعلام قیمت و مشاوره رایگان

 

جهت اطلاع از ریز قیمت خدمات نازک کاری و قیمت خدمات و کارهای ساختمانی و کارهای دستمزدی ساختمان به صورت تفکیکی به صفحه ی قیمت کارهای ساختمانی مراجعه فرمایید.

لیست قیمت کارهای ساختمانی

جهت اطلاع از قیمت مصالح ساختمانی به صفحه ی قیمت مصالح ساختمانی مراجعه فرمایید.

.قیمت مصالح ساختمانی

اسکلت بتنی,دکوراسیون داخلی,سفت کاری,سفتکاری,نازککاری,نازک کاری,ساختمان سازی,شرکت ساختمان سازی,طراحی داخلی,سفت کاری ساختمان متری چند,قیمت سفت کاری ساختمان,سفتک کاری ساختمان شامل,مراحل سفت کاری ساختمان,مراحل نازک کاری,سفت کاری ساختمان متری چند,قیمت سفت کاری ساختمان ۹۶,قیمت سفت کاری ساختمان در اصفهان,دستمزد کارهای ساختمانی,قیمت تمام شده سفت کاری,لیست قیمت کارهای ساختمانی ۹۶,برآورد هزینه نازک کاری ساختمان,قیمت اجرای اسکلت بتنی با مصالح,دستمزد کارهای ساختمانی ۹۶,مراحل نازک کاری,جدول نازک کاری ساختمان,مصالح نازک کاری,قیمت ساخت خانه,هزینه ساخت مسکن در سال ۹۶,نحوه محاسبه هزینه ساخت آپارتمان,برآورد هزینه ساخت ساختمان,هزینه ساخت اسکلت بتنی,هزینه جواز ساخت,هزینه ساخت هر متر مربع ساختمان در سال ۹۶,هزینه ساخت خانه دوبلکس,هزینه ساخت خانه ویلایی, هزینه ساخت هر متر مربع آپارتمان در سال ۹۶,قیمت تمام شده اسکلت بتنی,برآورد هزینه قیمت کارهای ساختمانی,قیمت کارهای ساختمانی,دستمزد کارهای ساختمانی,هزینه کارهای ساختمانی,اجرت کارهای ساختمانی,قیمت کارهای ساخت و ساز,دستمزد کارهای ساخت و ساز,هزینه کارهای ساخت و ساز,اجرت کارهای ساخت وساز,لیست قیمت کارهای ساختمانی,قیمت کارهای بنایی,دستمزد کارهای بنایی,هزینه کارهای بنایی,اجرت کارهای بنایی,ارزانترین قیمت کارهای ساختمانی,ارزان ترین قیمت کارهای ساختمانی,ارزانترین لیست قیمت کارهای ساختمانی,ارزان ترین لیست قیمت کارهای ساختمانی,قیمت اتحادیه کارهای ساختمانی,تعرفه پیمانکاری ساختمانی,تعرفه خدمات ساختمانی,قیمت خدمات ساختمانی,تعرفه کارهای ساختمانی,قیمت کارهای ساختمانی در اصفهان,قیمت سفتکاری,قیمت سفت کاری,هزینه سفتکاری,هزینه سفت کاری,تعرفه سفتکاری,تعرفه سفت کاری,حق الزحمه سفتکاری,حق الزحمه سفت کاری,اجرت سفتکاری,اجرت سفت کاری, قیمت سفتکاری ساختمان,قیمت سفت کاری ساختمان,هزینه سفتکاری ساختمان,هزینه سفت کاری ساختمان,تعرفه سفتکاری ساختمان,تعرفه سفت کاری ساختمان,حق الزحمه سفتکاری ساختمان,حق الزحمه سفت کاری ساختمان,اجرت سفتکاری ساختمان,اجرت سفت کاری ساختمان,قیمت سفتکاری  اصفهان,قیمت سفت کاری اصفهان,هزینه سفتکاری اصفهان,هزینه سفت کاری اصفهان,تعرفه سفتکاری اصفهان,تعرفه سفت کاری اصفهان,حق الزحمه سفتکاری اصفهان,حق الزحمه سفت کاری اصفهان,اجرت سفتکاری اصفهان,اجرت سفت کاری اصفهان,قیمت سفتکاری ساختمان اصفهان,قیمت سفت کاری ساختمان اصفهان,هزینه سفتکاری ساختمان اصفهان,هزینه سفت کاری ساختمان اصفهان,تعرفه سفتکاری ساختمان اصفهان,تعرفه سفت کاری ساختمان اصفهان,حق الزحمه سفتکاری ساختمان اصفهان,حق الزحمه سفت کاری ساختمان اصفهان,اجرت سفتکاری ساختمان اصفهان,اجرت سفت کاری ساختمان اصفهان,قیمت نازککاری,قیمت نازک کاری,هزینه نازککاری,هزینه نازک کاری,تعرفه نازککاری,تعرفه نازک کاری,حق الزحمه نازککاری,حق الزحمه نازک کاری,اجرت نازککاری,اجرت نازک کاری, قیمت نازککاری ساختمان,قیمت نازک کاری ساختمان,هزینه نازککاری ساختمان,هزینه نازک کاری ساختمان,تعرفه نازککاری ساختمان,تعرفه نازک کاری ساختمان,حق الزحمه نازککاری ساختمان,حق الزحمه نازک کاری ساختمان,اجرت نازککاری ساختمان,اجرت نازک کاری ساختمان,قیمت نازککاری اصفهان,قیمت نازک کاری اصفهان,هزینه نازککاری اصفهان,هزینه نازک کاری اصفهان,تعرفه نازککاری اصفهان,تعرفه نازک کاری اصفهان,حق الزحمه نازککاری اصفهان,حق الزحمه نازک کاری اصفهان,اجرت نازککاری اصفهان,اجرت نازک کاری اصفهان,قیمت نازککاری ساختمان اصفهان,قیمت نازک کاری ساختمان اصفهان,هزینه نازککاری ساختمان اصفهان,هزینه نازک کاری ساختمان اصفهان,تعرفه نازککاری ساختمان اصفهان,تعرفه نازک کاری ساختمان اصفهان,حق الزحمه نازککاری ساختمان اصفهان,حق الزحمه نازک کاری ساختمان اصفهان,اجرت نازککاری ساختمان اصفهان,اجرت نازک کاری ساختمان اصفهان,قیمت ساخت خانه,هزینه ساخت خانه,اجرت ساخت خانه,دستمزد ساخت خانه,قیمت هر متر ساخت خانه,قیمت هر مترمربع ساخت خانه,قیمت تمام شده ساخت خانه,قیمت واقعی ساخت خانه,قیمت ساخت و ساز خانه,قیمت ساخت وساز خانه,هزینه ساخت و ساز خانه,هزینه ساخت و ساز خانه,قیمت ساخت خانه در سال ۹۶,قیمت روز ساخت خانه,قیمت ساخت خانه در اصفهان, قیمت ساخت ساختمان,هزینه ساخت ساختمان,اجرت ساخت ساختمان,دستمزد ساخت ساختمان,قیمت هر متر ساخت ساختمان,قیمت هر مترمربع ساخت ساختمان,قیمت تمام شده ساخت ساختمان,قیمت واقعی ساخت ساختمان,قیمت ساخت و ساز ساختمان,قیمت ساخت وساز ساختمان,هزینه ساخت و ساز ساختمان,هزینه ساخت و ساز ساختمان,قیمت ساخت ساختمان در سال ۹۶,قیمت روز ساخت ساختمان,قیمت ساخت ساختمان در اصفهان,قیمت اجرا خانه,هزینه اجرا خانه,اجرت اجرا خانه,دستمزد اجرا خانه,قیمت هر متر اجرا خانه,قیمت هر مترمربع اجرا خانه,قیمت تمام شده اجرا خانه,قیمت واقعی اجرا خانه, قیمت اجرا خانه در سال ۹۶,قیمت روز اجرا خانه,قیمت اجرا خانه در اصفهان, قیمت اجرا ساختمان,هزینه اجرا ساختمان,اجرت اجرا ساختمان,دستمزد اجرا ساختمان,قیمت هر متر اجرا ساختمان,قیمت هر مترمربع اجرا ساختمان,قیمت تمام شده اجرا ساختمان,قیمت واقعی اجرا ساختمان,قیمت اجرا ساختمان در سال ۹۶,قیمت روز اجرا ساختمان,قیمت اجرا ساختمان در اصفهان,قیمت ساختن خانه,قیمت تمام شده ساختن خانه,قیمت تمام شده ساختن ساختمان,قیمت ساختن ساختمان,هزینه ساختن ساختمان,هزینه ساختن خانه,هزینه تمام شده ساختن خانه,هزینه تمام شده ساختن ساختمان,قیمت زمین,قیمت هر متر زمین,قیمت هر مترمربع زمین,قیمت زمین در اصفهان,ارزانترین پیمانکار ساختمان اصفهان,بهترین پیمانکار ساختمان اصفهان,بهترین پیمانکار ساختمان در اصفهان,هزینه طراحی ساختمان,قیمت طراحی ساختمان,هزینه نقشه کشی ساختمان,هزینه نقشه کشی ساختمان,قیمت دکوراسیون داخلی ساختمان,قیمت طراحی داخلی ساختمان,لیست قیمت کارهای ساختمانی در سال ۹۶,لیست قیمت اتحادیه کارهای ساختمانی,قیمت اجرا نما,قیمت اجرا نما ساختمان,هزینه اجرا نما ساختمان,هزینه اجرا نما,هزینه طراحی نما,قیمت طراحی نما,هزینه,قیمت,ساختمان,خانه,ساخت و ساز,ساخت,ساخت وساز,اجرا,طراحی,نقشه کشی,دستمزد,اصفهان,اخذ پروانه,قیمت اخذ پروانه,قیمت پروانه,هزینه پروانه,هزینه اخذ پروانه,قیمت پروانه ساختمان,هزینه پروانه ساختمان,سال۹۶,سال ۹۶,قیمت مصالح ساختمانی,هزینه مصالح ساختمانی,قیمت هر متر مربع ساختمان,قیمت ساخت هر متر مربع ساختمان,قیمت ساختن هر متر مربع خانه,قیمت ساخت هر متر مربع خانه,قیمت ساختن هر متر مربع ساختمان,هزینه اجرا هر متر مربع ساختمان,هزینه اجرا هر متر مربع خانه,قیمت خانه اصفهان,سفتکاری اصفهان,نازککاری اصفهان,دکوراسیون داخلی اصفهان,طراحی داخلی اصفهان,طراحی نما اصفهان,قیمت ساخت خانه در اصفهان,قیمت سفتککاری در اصفهان,قیمت نازککاری در اصفهان,قیمت دکوراسیون داخلی در اصفهان,قیمت طراحی داخلی در اصفهان,قیمت اجرا نما در اصفهان,طراح داخلی اصفهان,سازنده ساختمان در اصفهان,طراحی سازه سبک اصفهان,اجرا سازه سبک اصفهان, برج اصفهان,شرکت ساختمانی اصفهان,شرکت ساختمانی,شرکت ساختمان سازی اصفهان,شرکت ساختمان سازی,ساختمان سازی اصفهان,ساختمان اصفهان,پیمانکارساختمان,شرکت پیمانکار ساختمان,پیمانکار ساختمان در اصفهان,شرکت پیمانکار ساختمان در اصفهان,شرکت پیمانکاری ساختمان در اصفهان,پیمانکاری ساختمان در اصفهان,شرکت پیمانکاری,شرکت پیمانکاری اصفهان,شرکت پیمانکاری ساختمان سازی اصفهان,شرکت پیمانکاری ساختمان,ساختن خانه اصفهان,شرکت خانه سازی اصفهان,بهترین شرکت عمران اصفهان,بهترین شرکت معماری اصفهان,بهترین عمران اصفهان,بهترین معمار اصفهان,بهترین معمار در اصفهان,معروفترین معمار اصفهان,معروفترین معمار در اصفهان,طراح داخلی در اصفهان,طراح داخلی اصفهان,خرید خانه در اصفهان,ساخت خانه در اصفهان,بهترین طراح داخلی اصفهان,بهترین طراح داخلی در اصفهان,ساختن خانه در اصفهان,سفتکاری در اصفهان,سفتکاری اصفهان,سفت کاری در اصفهان,سفت کاری اصفهان,نازککاری اصفهان,نازک کاری اصفهان,نازککاری در اصفهان,نازک کاری اصفهان,طراحی نما اصفهان,ساخت خانه اصفهان,ساخت ساختمان اصفهان,ساخت ساختمان در اصفهان,اجرای ساختمان اصفهان,اجرا ساختمان در اصفهان,آرماتوربند اصفهان,آرماتوربندی اصفهان,آرماتوربندی در اصفهان,آرماتوربند در اصفهان,دیزاین خانه اصفهان,دیزاینر خانه,دکوراسیون داخلی اصفهان,دکوراسیون داخلی در اصفهان,اجرا دکوراسیون داخلی در اصفهان,دکوراسیون داخلی,محوطه سازی در اصفهان,باغ سازی در اصفهان,ویلا سازی در اصفهان,لنداسکیپ اصفهان,اجرای ویلا,ساخت ویلا,قیمت ساخت خانه در اصفهان,قیمت سفتکاری در اصفهان,قیمت نازک کاری در اصفهان,قیمت نازککاری در اصفهان,قیمت دکوراسیون داخلی در اصفهان,قیمت طراح داخلی در اصفهان,بازسازی خانه در اصفهان,اجرای دکوراسیون داخلی در اصفهان,اجرای دکوراسیون داخلی اصفهان,اجرا دکوراسیون داخلی در اصفهان,اجرا دکوراسیون داخلی اصفهان,اجرا ساختمان اصفهان,اجرا ساختمان در اصفهان,اجرا سفتکاری اصفهان,اجرا نازککاری اصفهان,اجرا نازک کار اصفهان,اجرا سفتکاری در اصفهان,اجرا نازککاری در اصفهان,اجرا نازک کار در اصفهان,بهترین شرکت ساختمان سازی در اصفهان,شرکت ساختمان سازی در اصفهان,ساختمان سازی اصفهان,لیست شرکت های ساختمان سازی در اصفهان,خانه سازی در اصفهان,ساختن خانه در اصفهان,خانه سازی اصفهان,خانه های لوکس اصفهان,خانه های لوکس در اصفهان,ساختن خانه لوکس در اصفهان,خرید خانه در اصفهان,بهترین خانه ی اصفهان,لوکسترین خانه در اصفهان,گرانترین خانه در اصفهان

نظر

 • ناشناس

  با تشکر

 • ناشناس

  سلام ببخشید یه زمین ۲۰۰متری که بخام دوطبقه رو پیلوت بزنم چند تا سوال داشتم و هر واحد ۱۴۰متر باشه
  ۱. در مجموع دو واحد ۱۴۰متری یعنی ۲۸۰متر بناز مفید دارم چقدر هزینه میشه؟
  ۲.پیلوت هزینش جدا حساب میشه ؟اگه جدا حساب میشه جند درصد هزینه واحد مسکونیه ؟

  • ناشناس

   هزینه ساخت تو هر شهر متفاوته، اگه تهران باشید برای دو واحدتون حدود ۲۸۰ میلیون میشه، پیلوت هم تقریبا ۴۰٪ هر واحد مسکونی هزینه داره که باید اضافه کنید

  • حمید شمشکی

   سلام
   اگر جواز ساخت بنده ۱۳۵۰ متر و در دو طبقه بالای پیلوت باشد واز اسکلت بتونی و تیرچه بلوک استفاده کنم از مرحله خاکبرداری تا انتهای سفتکاری چقدر باید هزینه کنم ؟ و هر طبقه هم ۴ واحدتقریبا ۹۰ متری باشد.محل ملک شهر شمشک میباشد. ممنون

   • شرکت ایستاسازان برج

    هزینه تقریبی شما با قیمت روز میلگرد ۲۰۵۰ تومان برای اجرای سفتکاری (شامل خاکبرداری , اجرای فنداسیون , سقف و ستون , شیب بندی بام , اجرای دیوارهای جانبی,داخلی و حیاط به همراه گچ و خاک ) ۴۱۰,۰۰۰ میلیون تومان(چهارصد و ده میلیون تومان) برآورد میشود. البته قابل ذکر است قیمت دقیق با توجه به نقشه های سازه قابل برآورد است که تابع رده ی بتن , میزان میلگرد در متر مربع سقف , وجود دیواربرشی و …. میباشد.
    با تماس با شرکت ایستاسازان برج و ارسال نقشه ها میتوانید متره و آبرآورد دقیقی از پروژه ی خود بدست آورید .

 • محمد هاشم فاضل

  سلام یک ساختمان مسکونی با متراژ ۱۹۱متر زیر بنا همراه با خرپشته تا زدن سقف بدون نازک کاری در شهرستان فسا چند خرج دارد

  • admin

   اگر ساختمان شما اسکلت بتنی با سقف تیرچه بلوک باشد با توجه به افزایش قیمت میلگرد هزینه شما برای اجرای فنداسیون , سقف و ستون به همراه خاکبرداری ۳۸ میلیون تومان میشود
   همچنین تا مرحله پایان سفت کاری که شامل خاکبرداری , اجرای مگر و گلدونی ها , اجرای فنداسیون و سقف و ستون , اجرای دیوارها جانبی و داخلی و دیوار حیاط و شیب بندی پشت بام میباشد هزینه ی شما ۶۰ میلیون تومان میباشد

 • محمد

  سلام و عرض ادب. هزینه تقریبی ساخت سه واحد ۱۲۰ متری در زمین ۲۰۰ متری با پارکینگ زیرزمین درشهر جدید پرند رو میخواستم مطلع شم. از راهنمایی و سایت عالی شما متشکرم

  • شرکت ایستاسازان برج

   با سلام , برای برآورد دقیق نیاز به اطلاعت بیشتری از جمله نقشه های معماری و سازه و نوع متریال های مورد استفاده در نازک کاری می باشد و با نوجه به این مهم هرچه اطلاعات ارایه شده از سوی شما بیشتر و دقیقتر باشد برآورد حاصله دقیق تر و به واقعیت نزدیک تر می باشد. اما صرفا جهت اطلا ع و یک برآورد کلی ۱۹۰,میلیون تومان برای سفتکاری و ۳۵۰ میلیون تومان جهت نازک کاری مورد نیاز است.
   شما میتوانید با تماس با شرکت ایستاسازان برج اطلاعات بیشتر در مورد قیمت , زمان و مراحل پروژه خود از کارشناسان ما بدست آورید.

 • ناشناس

  با سلام
  لطف میکنید هزینه یک ساختمان با کیفیت خوب ( قابل قبول) شامل چهار طبقه مسکونی و یک طبقه پارکینگ زیرزمینی را در شیراز برآورد کنید؟ کل زمین ۳۰۰ متر مربع و درب به ساختمان هست. هزینه نهایی و هزینه هر متر مربع چقدر میشه؟
  ممنون میشم. مسایل یه کم فنی و پیچیده است و فهمش برای ما که وارد نیستیم سخته.
  با تشکر

  • شرکت ایستاسازان برج

   اطلاعات ارایه شده توسط شما ناقص میباشد و جهت برآورد قیمت نیاز به اطلاعات بیشتری از جمله موقعیت زمین , تراکم , نقشه های معماری و سازه و تاسیسات و … می باشد لذا جهت برآورد دقیقتر با شرکت ایستاسازان تماس حاصل فرمایید .
   به طور کلی جهت ساخت یک سازه اسکلت بتنی با سقف تیرچه بلوک مبلغ ۳۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع سقف بابت سفت کاری با مصالح مورد نیاز میباشد و جهت اجرای نازک کاری با مصالح ایرانی درجه یک مبلغ۷۰۰,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع موردنیاز می باشد . اما توجه به این مهم که تمامی این ارقام تقریبی بوده و بسته به پروژه و نوع سازه , متراژ کار و کیفیت متریال و مصالح مصرفی دارای تلورانس بوده و هر پروژه باید به صورت جداگانه مورد مطالعه و بررسی قرار گیرد.

 • ناشناس

  لطفا بفرمایید هزینه نازک کاری بدون مصالح. تا پایان کار به ازای متر مربع زیربنا چه جور محاسبه میشه(چند میشه) ممنون

  • شرکت ایستاسازان برج

   اجرای نازک کاری به سه صورت اجرا میگردد:
   ۱-مدیریت پیمان : که هزینه ی کلیه مصالح و دستمزد ها بر عهده ی کارفرما میباشد و ۱۲ الی ۲۰ درصد این مبلغ( مبلغ پرداخت شده بابت مصالح و دستمزدها ) محاسبه و بابت حق الزحمه مهندسی به پیمانکار پرداخت میگردد
   ۲- به صورت کلیدی : تهیه جدول نازککاری , جدول متریال ,نقشه دکوراسیون داخلی و نما سپس متره و برآورد کل کار و ارایه قیمت به صورت کلیدی
   ۳-به صورت دستمزدی:در این صورت خرید و حمل مصالح برعهده ی کارفرما میباشد و پیمانکار کلیه کارهای مربوط به مهندسی و اجرا را برعهده دارد و در این صورت آیتم به آیتم قیمت های اجرا توسط پیمانکار به کارفرما اریه می گردد
   در مورد قسمت دوم سوال شما : چون سوال به صورت جنرال و عمومی پرسیده شده و با توجه به آیتم های نازک کاری و متریال مورد استفاده قیمت از متر مربع ۶۰۰ هزار تومان (تحویل ساختمان به صورت شرکتی ) ,مترمربع ۸۵۰ هزارتومان(تحویل ساختمان با کابینت و رنگ) , مترمربع ۹۵۰ هزار تومان (تحویل ساختمان با نصب روشنایی , شیرآلات و سیستمهای گرمایش و سرماش و…) تا متر مربع یک میلیون و پانصد هزارتومان تا دو میلیون تومان (اجرای ساختمان با متریال خارجی) متغییر میباشد

 • محرابی

  سلام
  میشه لطف کنید هزینه ساخت صد متر مربع با زیر بنای ۸۵متر تا مرحله ی نازک کاری در اصفهان چقدر میشه؟
  و اینکه هزینه ی پروانه ی ساخت برای این متراژحدودا چقدره؟

  • admin

   در مورد هزینه صدور پروانه , با توجه به شهرداری هر شهر و هر منطقه قیمت منطقه بندی و درصد عوارض متغییر هست حتی در شهرداری یک منطقه , قیمت منطقه بندی خیابان به خیابان و نیز با توجه به قرارگیری ملک متغییر می باشد(بر خیابان اصلی باشد یا داخل کوچه فرعی و…) لذا برای پرسش شما پاسخ مشخصی وجود ندارد و بهترین راه مراجعه به واحد محاسبات شهرداری منطقه و استعلام قیمت منطقه بندی و درصد عوارض می باشد و محاسبه به صورت : عوارض صدور پروانه= قیمت منطقه بندی * میانگین سطح واحد ها * درصد عوارض می باشد یا استعلام قیمت تقریبی صدور پروانه از واحد محاسبات ( در صورت پاسخگویی !!!)
   اما به هر حال به عوارض صدور پروانه سایر عوارض( نوسازی و ۶% و۱۲% خدماتی و پیش آمدگی و ….) حق بیمه , آتش نشانی , هزینههای مربوط به نظام مهندسی و…. را اضافه باید کرد تا مبلغ مورد نیاز برای صدور پروانه بدست آید , اما در صورت نیاز به یک تقریب از هزینه ی صدور پروانه می توان از یک از همسایگان که به تازگی پروانه ساختمانی دریافت کرده میزان هزینه برای صدور پروانه را جویا شوید بر متراژ زیربنای پروانه اش تقسیم نمایید سپس در متراژ زیربنای خود ضرب نمایید(توجه شود عدد بدست آمده تقریبی می باشد)
   در مورد هزینه های نظام مهندسی مبلغ ۱۹۳۰۰ تومان به ازای هر متر برای نظارت چهار رشته و مبلغ ۱۵۸۰۰ تومان بابت طراحی چهار رشته پرداخت نمایید.
   در مورد هزینه ساخت همانطور که قبلا اعلام شده برای برآورد دقیق نیاز به نقشه های سازه و معماری و موقعیت ملک و غیره میباشد اما در حد یک برآورد برای زیر بنای ۸۵ متر تا مرحله ی نازک کاری که شامل فنداسیون ,سقف و ستون , دیوارچینی , گچ و خاک و شیب بندی می باشد مبلغ ۳۰ میلیون تومان می باشد
   لازم به ذکر است درصورتی که زمین شما ۱۰۰ متر مربع و یا کمتر باشد جواز ساخت ۱۰۰ در ۱۰۰ می گیرید که زیر بنای شما در صورت یک سقف بودن ۱۰۰ متر مربع میباشد

 • رسول قربانی

  سلام خسته نباشید
  تشکر از سایت شما خیلی خوبه من یک واحد اپارتمان ۱۰۰ متری دارم استان قم پردیسان الان یک میلیون چهارصد میخرن میخوان یک زمین در یک محله ۹ که هنوز ساخت و ساز نشده ولی جدول کشی شده و قطعه بند ی و سند ۶دانگ دارند مالکیت به صورت واگذاری ۲-تک برگی به نام دولت ۳ سند شخصی می باشد می خواست زمین به متراژ۲۲۵متر بخرم (۱۳۰میلیون تومان) فقط فنداسیون و ستون و سقف اول بزنم بزارم بمونه میخواستم بپرسم چقدر تموم میشه این مرحله ساخت با مراحل اداری پروانه ساختمان
  با تشکر

  • admin

   با سلام با توجه به توضیحات مندرج , فروش واحد مسکونی و خرید زمین در محله ای با اوصاف بالا به نظر از بعد اقتصادی دارای توجیه میباشد (البته جهت ارایه دقیق نظر کارشناسی باید هم واحد مسکونی و هم زمین به رویت کارشناس رسیده و با توجه به جمیع جهات در مورد مزیت اقتصادی آن اظهار نظر کرد) اما در در یک معادله ی کلی , محلاتی که در حال توسعه می باشند و امکانات شهری از جمله خیابان , جدول کشی و آب ,برق و… و همچنین امکانات رفاهی مانند پارک , مدرسه , مجتمع تجاری و … در حال ساخت و یا در آینده ساخته میشوند از رشد سریعتری نسبت به محلات در مرکز شهر برخوردار میباشند و همچنین این نکته که یک واحد مسکونی پس از چند سال دچار افت قیمت ناشی از سن بنا میشود قابل توجه قرار گیرید .
   هزینه های ناشی از شهرداری از واحد محاسبات شهرداری منطقه استعلام گردد و هیچ گونه تقریبی بابت هزینه های ناشی از پروانه قابل ذکر نمی باشد
   هزینه های ناشی از نظام مهندسی بابت ۴ رشته طراحی به طور تقریبی ( چون شهر به شهر متفاوت می باشد و بستگی به گروه ساختمانی دارد ) طبق تعرفه متری ۱۷۰۰۰ تومان می باشد (البته بعضی شرکت ها با قیمت های کمتر از تعرفه هم انجام میدهند) هزینه نظارت ۴ رشته به طور تقریبی متری ۲۱۰۰۰ تومان می باشد.
   در مورد هزینه ساخت تقریبا ۱۴۰ متر در هر طبقه به شما جواز ساخت خواهند داد و هزینه تقریبی بابت فنداسیون و ستون و سقف اول به صورت بتنی با سقف تیرچه بلوک بین ۳۰ الی ۴۰ میلیون تومان می باشد

 • رسول قربانی

  سلام خسته نباشید بنده دیروز میخواستم واحد ۱۰۰ متر مفید خودم را بفروشم و یک زمین ۲۲۵ را بخرم یکی از همکارانم یک پیش نهاد داد گفت زمین که میخوای بخری تا دو سال تغییر قیمت نمیکنه اگر هم بکنه متری ۵۰ هزار تومان تا ۱۰۰هزار تومانه مبلغ واحدی که میخوای بفروشی بزار بانک تا ۶ ماه بمونه و از امتیاز آن وام بردار برای ساختش استفاده کن چون چنین شرایط مالی دیگه بدست نمیاری مسکن رفتم گفت مبلغ که تو بانک میزارید بمونه دو برابر وام ۱۲ ساله میدیم سوال من اینکه که بعد عید سال ۹۷ و این بودجه ۹۷ که صادر شده تو قیمت مسکن تاثیر گذاره آیا شما صلاح میدانید همچین مبلغی تو بانک بمونه با توجه به تجربه کاری شما در ۶ ماه احتمال افزایش در یک مکانی که جدول کشی شده و هنوز ساخته نشده البته یک بیمارستان وسط یک زمینا ساخته شده قراره سال دیگه افتتاح بشه جلوش هم بلوار ۱۰۰متری هست دارن اسفالت میکنند میترسم تو این ۶ ماه قیمتها جهشی افزایش بکنه چون پردیسان قم دارای ۹ محله هست از سال ۸۶ ساخت شده بخشی مسکن مهر بخشی واگذاری شهر سازی هست که فاصلشون از هم کم هست ۶ تا محله آن ۲۰ هزار واحد ساخته شده اپارتمان هست ساکن هستن محله ۷ تجاری هست دارن میسازن محله ۸ هنوز زمینه اما محله ۹ جدول کشی شده قطعه مشخص و سند خورده دارن میفروشن از ۵۵۰هزار تومان متری هست تا ۱میلیون تومان (برخیابان ۲۴ متری تجاری گرونتره) در ضمن یک میدان مرجعیت خیلی بزرگ که بلوارش دارن میزنن با صاف کردن کوه ها سه تا شهرک که زمیناش بالا ۳ تومان هست به طرف پردیسان نزدیک میشن بابت همین موضوع من نمیخوام این فرصتها از دستم بره چون اپارتمان نشینی کمی مشکله حاضرم زمین مال خودم باشه هر چند سالم طول بکشه بسازم مشکلی نیست فقط فرصت فرصت فرصت نمی خوام از دست بدم با تشکر از راهنمایی شما

  • شرکت ایستاسازان برج

   بابت احتمال افزایش قیمت ملک و مسکن و خروج بازار ساختمان از رکود تحلیل و نظر های متفاوتی هست گاها تضاد کامل بایکدیگر , بنابراین پاسخ قعطی که آیا بازار در سال آینده در رکود می ماند یا نه وجود ندارد و بستگی به تحولات آتی بازار و سیاست های دولتی در زمینه پولی (از جمله نرخ سود بانکی و.. ) دارد اما می توان گفت همواره ابتدای رونق بازار ساختمان خردادماه و اوایل تابستان می باشد پس ۶ ماه زمان لازم برای سپرده گذاری وجود دارد

 • حسن سئوکی

  سلام من پروانه دو طبقه بالای پیلوت را در شهرستان تربت در خراسان رضوی گرفته ام وبرای هر طبقه ۲۰۰متر زیربنا اولا مشخص کنید که دو واحدی بسازم یا تک واحدی ? ۲-هزینه دو واحدی و تک واحدی هر کدام چقدر میشه ؟۳-میزان هزینه تا سفت کاری چقدر می شود ؟

  • شرکت ایستاسازان برج

   در مورد ساخت تک واحدی یا دو واحدی ، بستگی به شرایط دارد ، در صورت قصد برای فروش واحدهای کوچک بهتر از واحد بزرگ بفروش می رسد ، اما در صورت استفاده شخصی بستگی به علاقه واستفاده ی کارفرما دارد .
   از نظر هزینه ای تفاوت چندانی تا مرحله سفتکاری بین تک واحدی و دو واحدی وجود ندارد ، اما هزینه نازک کاری و تاسیسات به طور تقریبی در دو واحدی ۳۰ الی ۴۰ درصد گرانتر از تک واحدی می شود

 • حسن سئوکی

  لازم به ذکر است که اسکلات آهن با سقف کرومیت می باشد در خصوص سوال قبلی که پرسیدم

  • شرکت ایستاسازان برج

   هزینه اجرای سفتکاری شامل فنداسیون ،اسکلت آهنی، سقف کرومیت ، دیوارچینی و گچ وخاک به طور تقریبی متری ۳۶۰ هزار تومان میشود که برای شما با زیربنای کل ۶۰۰ متر و ۱۵ متر خرپشته هزینه کل سفتکاری حدود ۲۲۰ میلیون تومان می شود

 • حسن سئوکی

  لازم بتوضیح می باشد در خصوص سوال قبلی اگر یک طبقه دو واحدی و یک طبقه تک واحدی باشد و هر طبقه ۲۰۰متر زیر بنا داشته باشد هزینه آن تا سفت کاری چقدر می شود،۲-اگر طبقه اولا را کامل نماییم ونازک کاری آن راهم تمام کنم اما طبقه دوم و پیلوت در حد سفت کاری هزینه آن چقدر می شود.۳-اسکلات فلزی با سقف کرومیت

  • شرکت ایستاسازان برج

   هزینه نازک کاری و تاسیسات یک طبقه ۲۰۰ متری هم تقریبا ۱۰۰ میلیون تومان میشود
   البته اجرای فقط یک طبقه نازککاری دارای هزینه های بالاسری و ممکن است ایراداتی را بوجود آورد یا بعدا بوجود آورد.

 • علی بهرامی

  سلام
  اینجانب زمین ۲۰۰ متری در اهواز داشتم می خواهم آن را ویلایی بسازم هزینه ساخت این ساختمان با اسکلت بتنی بدلیل آنکه می خواهم دیوار های خارجی ۲۰ سانت و دیوارهای داخلی ۱۰ سانت باشند(بدلیل عرض کم زمین که ۶.۰۴ متر است) یعنی استفاده از اسکلت کاملا مهندسی شده در دو حالت یکی فقط ۱۵۰ متر همکف و یا حالت دوم ۲۴۰ متر دوبلکس. بیشتر دوستان تاکید بر ساخت ویلایی دوبلکس دارند (نسبت به ساخت ساده و همکف) چه به لحاظ بعدها فروش و اقتصادی و چه زندگی.خواهشمندم با توجه به اینکه منابه مالی بنده محدود است حداقل قیمت معقول برای هر دو حالت چقدر است؟
  آیا استفاده از کابل های پیش تنیده در چنین ساختمان هایی یعنی ویلایی دوبلکس با توجه به عرض زمین ۶.۰۴ متر است کاربرد دارد یا خیر ؟ اگر کاربرد دارد مزایا و تفاوت قیمت آن نسبت به بتنی چقدر است؟
  با تشکر

  • admin

   با سلام
   به نظر می رسد بیشترین دغدغه ی جنابعالی کم بودن عرض زمینتان می باشد و استفاده ی بهینه از آن میباشد , در صورتی که تمایل به ساخت در یک یا دو سقف دارید بهترین انتخاب شما استفاده از ال اس اف (LSF) برای سازه ی بنای شما می باشد که نیازی به استفاده از ستون بتنی یا فلزی نباشد و همچنین در مبحث دیوارچینی استفاده از آکواپنل یا بلوک های AAC (مانند هبلکس) به جای سفال و گچ و خاک می باشد و در صورت استفاده از َAAC و یا آکواپنل شما ضخامت دیوارهای خارجی را نیز می توانید ۱۰ سانتی متر در نظر بگیرید و از بیشترین فضای عرضی استفاده کنید
   با توجه به توضیحات شما در صورتی که ارتفاع بیش از دو سقف به شما اجازه ساخت نمی دهند یا قصد ساخت بیش از دو سقف را ندارید ساخت دوبلکس به دلایلی که خارج از حوصله ی بحث میباشد به شما پیشنهاد می شود و هزینه اجرایی شما برای ساخت دوبلکس ۲۴۰ متری با LSF و آکواپنل و کیفیت متریال درجه یک ایرانی حدود ۳۰۰ میلیون تومان (نازک کاری و سفتکاری) می شود.
   استفاده ار سقف پیش تنیده در مورد پروژه شما توجیه اقتصادی و علمی خاصی ندارد .

 • علی بهرامی

  لطفا” اصطلاحات آکوواپنل و هبلکس و کوبیاکس را کمی شرح دهید؟

  • admin

   آکواپنل : نوعی دیوارپیش ساخته می باشد که ترکیبی فشرده از سیمان ، پرلیت و سنگدانه های سبک هست که عایق حرارت و صوت به وسیله الیاف شیشه ای شده است و برای اجرای آن نیاز زیر سازی فلزی میباشد و نیازی به پوشش بیرونی ( مانند سنگ نما و آجر و .. ) و درونی(اندود گچ و خاک و .. ) نمی باشد.
   هبلکس : نام تجاری بلوک های AAC می باشد و نوعی بلوک با بتن گازی سبک یا متخلخل می باشد که عایق صوت و حرارت نیز می باشد و پوشش درونی آن مانند آکواپنل نیاز به اندود ندارد و از مزایا آن به راحتی تعمیر تاسیسات عبوری اشاره کرد در کنار سایر مزایای دیگر
   کوبیاکس : نوعی سقف دال دو طرفه می باشد که از توپ های توخالی پلی اتلین به عنوان قالب استفاده می باشد که مزایایی از جمله کاهش ضخامت سقف و اجرای دهانه تا ۱۸ متر و اجرای کنسول تا ۵ متر را میدهد

 • کمربند مردانه

  مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

 • محمد رضا صرفی

  سلام، ممنون از مطالب مفید شما
  امکان داره هزینه ساخت مرکز تجاری رو بصورت متوسط و یا در بازه ای از کمینه و بیشنه برآورد کنید. متراژ در حدود ۴۴۰ هزار متر مربع. با توجه به اطلاعات شما و سایرین با حساب متری ۱۳میلیون ریال ، حدود ۵۷۰ میلیارد تومن می شه.
  بدنه اصلی ساختمان ، ۶ طبقه ۵۰ هزار متری و قسمت بالایی ۱۴ طبقه ۱۰ هزار متری. تا حد ممکن بتنی، طبقه اول با ارتفاع مناسب برای هایپر
  امکان داره هزینه ساخت محوطه اسفالت و بتونی رو هم در متراژ بالا برآورد کنید

  ارقام تقریبی هم فعلا بیشتر از جزئیات کمک می کنند.

  • admin

   با عرض سلام برای برآورد قیمت (حتی محاسبه ی سرانگشتی ) به صورت فوق دارای ایراد می باشد و قیمت یک میلیون و سیصد هزار تومان , مریوط به بخش مسکن می باشد و به صورت متوسط میباشد (که با توجه نوع مسکن و مصالح و نقشه های قیمت دارای تلورانس می باشد) و در مورد مگامال های و پاساژ های تجاری , هتل ها و امکان صنعتی مبحث قیمت گذاری دارای مباحث خاص خود میباشد که باید به صورت موردپژوهی (case study) بررسی گردند.
   در باب بودجه بندی و برآورد قیمت مگامال ها فقط دارای نه صفحه سرفصل بودجه بندی و صد و پانزده صفحه آیتم موردی بودجه می باشد که هر پروژه ای با توجه به فضاهای اختصاص داده شده دارای تلورانس و بازه قیمتی مخصوص به خود میباشد و لذا پاسخ به سوال حضرت عالی در این مقال نمی گنجد و نیازمند توضیحات و تفسیرات فراوانی می باشد , لطفا جهت کسب اطاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تماس فرمایید.

 • حسینی

  با سلام و تشکر از راهنمایی های ارزنده تان
  بنده زمینی ۳۰۰ متری به ابعاد ۱۰ متر در ۳۰ متر در شمال ( چابکسر ) دارم و می خواستم بینم حداقل ترین بودجه لازم برای ساخت ویلای دوبلکس یا دو طبقه ( هر کدام که به صرفه تر باشد) به مساحت هر طبقه حداقل ۳۰ یا حداکثر ۴۰ متر مربع تا مرحله سفت کاری با بتون یا پیش ساخته چه میزانی لازم است و اگر طبقه اول نازک کاری هم انجام شود چقدر بودجه لازم است؟ و مدت زمان اجرای پروژه تقریبا چقدر طول می کشد؟ و در نهایت اینکه پیشنهاد مناسبی برای سایر موارد که برای بنده مقرون به صرفه باشد اگر دارید لطفا ارائه فرمایید
  با سپاس فراوان از همکاری خوبتان

  • admin

   میان ساخت ویلای دوبلکس و دوطبقه در فاز سفتکاری تفاوت قیمت چندانی نمی باشد
   هزینه سفتکاری شما بابت ساخت دو طبقه ۴۰ متری برای اسکلت بتنی حدود ۲۸ میلیون تومان می شود و هزینه ی سربندی با توجه به متریال مورد استفاده (ایرانیت , ساندویچ پنل , سفال و .. ) حدود ۵ تا ۱۰ میلیون تومان میشود. البته در صورت شیب دار بودن زمین و جنس مکانیک خاک با توجه به میزان شیب و نوع خاک هزینه هایی بابت تسطیح سطح و اجرای فنداسیون اضافه میشود.
   هزینه نازک کاری و تاسیسات برای یک طبقه ۴۰ متری با فرض متریال درجه یک ایرانی و سیستم گرمایش شوفاژ و پکیج و سرمایش اسپیلیت حدود۴۰ میلیون تومان می شود.
   مدت زمان تقریبی برای برای سفت کاری ۲ ماه می باشد
   چون متراژ ساخت شما کم می باشد هزینه ای بالاسری ساخت زیاد تر می باشد و این موضوع در نازک کاری مشهودتر می باشد. همچنین از لحاظ زمانی چون مراحل اجرای ساختمانی سری میباشند نمی توان مدت زمان را به طور چشمگیر کاهش داد (ایمن برداشت عمومی که چون میزان ساخت کم است پس سریعتر قابلیت اجرا دارد اشتباه می باشد)
   درنهایت برای کاهش هزینه ها دست شما چندان باز نمیباشد و بهتر میباشد هنگام اجرا با یک نظارت و علم کافی مانع از هزینه های دوباری کاری شوید (که در بسیاری از ساختمان ها و پروژههای عمرانی در کشور ما اتفاق می افتد)
   و همچنین در صورت توان هزینه کردن ۱۱۰ الی ۱۲۰ میلیون تومان می توانید از سازه های پیش ساخته چوبی استفاده کنید.

 • حمید

  سلام خانه کلنگی ۲۴۴متری ابعاد ۱۱*۲۲دارم باسند.
  برای ساخت آپارتمان شهرداری ۴۴متر برای اصلاحات تطرح تفصیلی میره برای شهرداری خانه به صورت تجاری مسکونی می باشد آیا بابت عقب نشینی تراکم طبقات میدن تراکم مجوز ۲طبقه ونصف فقط هزینه سفت کاری ونمای ساختمان همراه باگودبرداری زیرزمین برای پارکینگ وهمکف تجاری چقدر میشه ممنون ازلطف شما وهمکاران شما.

  • admin

   با عرض سلام
   در مورد بحث عقب نشینی و دریافت غرامت از شهرداری یک بحث حقوقی طولانی می باشد که خارج از حوصله می باشد و انشالله در مطالب آتی وبلاگ یک مقاله در این باب انتشار میابد تا راه گشای سوالات دوستان در این موضوع باشد. اما به طور خلاصه طبق تبصره ۶ ماده ۱۰۰ شهرداری ها در صورتی که شما راسا اقدام به تخریب یا ساخت یا تجدید بنا کنید بابت عقب نشینی شهرداری به شما غرامت پرداخت نخواهد . البته ذکر چند نکته لازم می باشد:
   ۱- طبق اصول شرعی و قوانین و مقررات حاکم و اصل ۲۲ قانون اساسی و رای شماره ۱۳۳ مورخه ۹۰/۰۳/۳۰ دیوان عدالت ادرای این اقدام شهرداری خلاف قانون می باشد (لذا شما با شکایت و انجام یک پروسه طولانی مدت احتمال دریافت غرامت را خواهید داشت که در مواردی این اتفاق افتاده , البته عموم جامعه گذشتن از حقوق خود را به درگیر شدن با شهرداری و گرفتار شدن در یک پروسه طولانی م دت ترجیح می دهند)
   ۲- در مواردی بسته به شرایط از جمله عقب نشینی بیش از ۳۰ درصد یا ۵۰ درصد و یا اجرای تعریض معابر توسط شهرداری در آینده ی نزدیک شهرداری به شما غرامت پرداخت خواهد کرد
   ۳- بعضی از شهرداری ها در به تمامی کسانیکه عقب نشینی می کنند تمهیدات و بسته های تشویقی در نظر گرفته است
   لذا بسته به شهرداری منطقه ممکن است بابت عقب نشینی به شما تراکم داده شود
   اطلاعات داده شده برای برآورد هزینه ناقص می باشد لطفا با کارشناسان شرکت تماس فرمایید.

 • حمید بادرستانی

  باسلام
  زمین ۱۳۵ متری دارم هزینه سفت کاری و نازکاری سه واحد ۸۰ متری و یک پیلوت یعنی جمعا ۲۴۰ متر زیر بنا به غیر از راه پله چقدرمی شود ضمنا” اگر هزینه کل به همراه آسانسور را بفرمایید ممنون می شومم می خواهم بدانم آیا ساختش صرفه اقتصادی دارد یا خیر .زمین در اراک هست.تشکر

 • admin

  اگر سه طبقه روی پیلوت باشد هزینه آسانسور با موتور الکامپ ایتالیایی و درب تمام اتوماتیک ۳۰ میلیون تومان می شود.
  با سه واحد ۸۰ متری با یک پیلوت مجموع زیربنای شما بیشتر از ۲۸۰ متر می شود و باید کل زیربنا (مفید و غیر مفید) را اعلا م فرمایید, اما به طور تقریبی اگر کل زیربنای شما ۳۹۰ متر مربع در نظر گیریم مجموع هزینه سفتکاری با اسکلت بتنی و نازککاری با متریال درجه یک ایرانی به طور تقریبی معادل ۴۰۰ میلیون تومان میشود البته با متریال درجه دو ایرانی و تغییراتی در تاسیسات می توان نهایتآ هزینه را تا ۳۵۰ میلیون تومان کاهش داد.

 • سید ضیاالدین فخری

  سلام وعرض خداقوت ،زمین ۲۰۰متری دریکی از روستاهای رویان شمال دارم تصمیم دارم یک ویلا دوبلکس بسازم ،بطوریکه ۸۰متر زیربنا باشد ودواطاق بالا پایین سالن وسرویسها ،با توجه به اینکه پول کافی ندارم که یکباره بسازم واز طرفی دوستان شمالی رعایت حال ما غیر بومی ها را ندارند براورد هزینه اسکلت بتونی وکلا سفت کاری را می خواستم ،سپاسگزار می شوم راهنمایی بفرمایید.

 • Amir akhoundi

  سلام و عرض ادب
  زمین ۹۱ متر مربع دارم پیش نویس شهرداری سه تا واحد ۸۰ متری گرفتم میخواستم بدونم هزینه فونداسیون و اسکلت فلزی چقدر تموم میشه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  • شرکت ایستاسازان برج

   سه واحد ۸۰ متری (سه طبقه روی پیلوت) با یک همکف ۸۰ متری با سقف عرشه فولادی به طور تقریبی ۱۱۵ میلیون تومان
   و در حالت سه واحد ۸۰ متری بدون همکف ( دو طبقه روی پیلوت) ۹۰ میلیون تومان می شود

 • حسن سئوکی

  سلام و عرض ادب
  از نظر هزینه و مقاومت در برابر زلزله کدام سقف (کامپوزیت ،عرشه فولادی یا متال )مقرن بصرفه می باشد

  • شرکت ایستاسازان برج

   قبل از پاسخ به سوال شما لازم به ذکر است سقف کامپوزیت به ۴ دسته تقسیم می شود:
   ۱- کامپوزیت فلزی ۲ – کامپوزیت کرمیت ۳- عرشه فولادی ۴- روفیکس
   بنابراین سقف عرشه فولادی نیز خود یک سقف کامپوزیت می باشد
   از نظر مقاومت در برابر زلزله هر چهار سقف دارای مقاومت می باشد و همچنین هر چهار سقف در برابر زلزله مقاوم نمی باشند اگر طراحی و اجرا درست نگردد و به عبارت دیگر هر سازه ای در صورت طراحی مناسب و اجرای درست در برابر زلزله مقاوم می باشد و از این بابت نگران انتخاب نوع سازه نباشید و توجه خود را بر روی طراحی و اجرا معطوف کنید.
   از نظر هزینه مالی سقف کرومیت مقرون به صرفه می باشد اما از نظر زمانی سقف عرشه فولادی مقرون به صرفه تر می باشد

 • سعید

  سلام یه سوال در مورد ساخت ساختمان با تکنولوژی های جدید مثلاً کل ساختمان از دیوار برشی بخوایین استفاده کنین ۳یا۴ طبقه با پیلوت با مساحت ۱۲۰ متر چقدری برای هر متر و مجموع میشه حدوداً
  قبلاً از راهنماییتون تشکر میکنم

  • شرکت ایستاسازان برج

   با عرض سلام و خسته نباشید
   دیوار برشی را نمی توان به عنوان یک تکنولوژی آن هم جدید برای ساختمان در نظر گرفت بلکه المانی از از سیستم‌های سازه‌ای است و مضاعف بر آن استفاده از دیوار برشی در کل ساختمان محلی از اعراب ندارد و بسته به طراحی سازه قسمت هایی از ساختمان از دیوار برشی برای خنثی کردن اثر بارهای جانبی استفاده میگردد
   در باب هزینه دیوار برشی بستگی به نوع(۱-دیوار برشی فولادی یا دیوار برشی بتن مسلح) , ابعاد و ضخامت و طراحی هزینه هر متر مربع آن از ۱۵۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان (بلکه بیشتر) متغییر میباشد.

 • r.a

  با سلام بنده یک قطعه زمین در اشکاوند اصفهان دارم ۱۵۸ متر پروانه سه طبقه با ۸۰ درصد ساخت .تو این بازار چون فروش نمیره و همه دنبال آپارتمان ارزان قیمت هستند و با توجه به قیمت مناسب زمین خواستم ببینم اگر من بخوام این زمین را بسازم و پیش فروش کنم قیمت حدودی ساخت آن از ۰ تا ۱۰۰ چقدر میشه نقشه ها و پروانه ی اون را گرفتم .ضمناً زیر نظر دهیاری هست نه شهرداری

  • admin

   قیمت حدودی از صفر تا صد با مصالح درجه یک ایرانی برای زمین شما ۳۵۰ میلیون تومان برآورد می شود .با توجه به کمی اطلاعات در مورد زمین , ساخت و سازه با شماره ۰۹۱۲۹۳۰۹۸۷۸ (مهندس کوپایی) تماس بگیرید با دادن اطلاعات تکمیلی , برآورد دقیق قیمت را جویا شوید.

 • kiachoob.com

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی
  دارید.ممنون
  ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق فعالیت می کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما دیدن کنید

 • نوشتن یک دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.